Головна » 2014 » Листопад » 27 » футбольні чемпіони серед школярів району
23:01
футбольні чемпіони серед школярів району

Футбол юнаки

15 жовтня 2014 року проводились зональні районні змагання з футболу серед юнаки загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та міні-футболу серед загально-освітніх шкіл І-ІІ ступенів. У змаганнях взяло участь 18 шкільних команд І – ІІ ступенів і така ж  кількість І - ІІІ ступенів.

У наполегливій і у впертій боротьбі місце у фіналі вибороли наступні команди:

ЗОШ І – ІІІ ст. - Старокосівська, Пістинська, Тюдівська, Косівська № 1, Яблунівська та Рожнівський НВК

ЗОШ І – ІІ ст. -    Прокуравська, Нижньоберезівська, Вербовецька, Соколівська та Прокуравська.

22 жовтня на футбольних полях міського стадіону м. Косова та с. Вербовця 6-ть команд демонструючи добру фізичну та тактичну підготовку боролися за звання чемпіонів району серед школярів. В підсумку чемпіонами та презерами стали:

І Рожнівська ЗОШ І – ІІІ ст.                          І Прокуравська ЗОШ І – ІІ ст.

ІІ Яблунівська ЗОШ І – ІІІ ст.                      ІІ Нижньоберезівська ЗОШ І – ІІ ст.

ІІІ Старокосівська ЗОШ І – ІІІ ст.                 ІІІ Соколівська ЗОШ І – ІІ ст.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти.

Футбол дівчата

Дівчата також не відстають від хлопців і грають у футбол. Так 15 жовтня 2014 року на чотирьох футбольних полях та трьох штучних площадках району футболістки доказували право на звання кращих. У драматичній та напруженій боротьбі місце у фіналі вибороли наступні команди:

ЗОШ І – ІІІ ст.  - Трацька, Хімчинська, Тюдівська та Стопчатівська

ЗОШ І – ІІ ст. -  Прокуравська, Нижньоберезівська та Городянська.

Фінальні поєдинки проводилися на міському стадіоні м. Косова для загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Чемпіонами стали не поступившись нікому із суперників дівчата з Ткацької школи, на другу сходинку п’єдесталу піднялися футболістки з Хімчинської школи, а третіми стали Тюдівські футболістки обігравши суперників із Стопчатівських однолітків.

А серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів фінальні змагання проводилися на штучній площадці Косівської ЗОШ № 2. Золото впевнено здобула команда Прокуравської школи, срібло – Нижньоерезівська і бронзу – Городянська.