Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »
6-10 лютого у м. Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів. Нашу ДЮСШ "Гірське Орлятко"  представляв Майстер спорту України Букатчук Назарій Петрович. У триборстві спортсмен набрав  525 кг. (присідання – 205 кг., жим – 120 кг., та станова тяга – 200 кг.) та посів 6 місце.

Переглядів: 327 | Додав: fartlek | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)

15-17 лютого  у с Поляниця ТК "Буковель" проводився чемпіонат області з фрістайлу (могул).
У змаганнях серед дорослих ІІІ місце зайняв Угринюк Назарій, з невеликим відставанням на четверній сходинці зупинився Тафійчук Михайло. Чемпіоном серед юніорів став Угринюк Назарій, а Гримедчук Іван став четвертим, а Габорак Микола серед юнаків посів ІІ місце.
Команда Косівського району - Косівської ДЮСШ "Гірське орлятко" в підсумку зайняли ІІ командне місце поступившись тільки спортсменам з ТК "Буковеля". Спортсменів до змаганнь підготував тренер-викладач Косівської ДЮСШ Якимишин Я.В.
     ... Читати далі »
Переглядів: 337 | Додав: fartlek | Дата: 18.02.2016 | Коментарі (0)

18 лютого 58-му році життя помер тренер-викладач Косівської ДЮСШ "Гірське орлятко" Копчук Василь Дмитрович

Переглядів: 510 | Додав: fartlek | Дата: 18.02.2016 | Коментарі (0)

Асоціація міні-футболу Косівського району
Календар
ігор Чемпіонату Косівського району з міні-футболу
(фут залу ) сезону 2015-2016 р.р.
10 тур.
І ліга спортивний майданчик  с. Кобаки                                21 лютого 2016 р.

Переглядів: 361 | Додав: fartlek | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

12-13 лютого відбувавиля зональні змагання з баскетболу у залік V спортивних ігор школярів   області. Косівський район приставляли Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (юнаки) та Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. (дівчата). У змаганнях брали участь 4 команди: Коломийського, Снятинського, Верховинського та Косівського районів.
На базі Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 проходили змагання серед дівчат, а у Коломиї юнаків.

Результати ігор серед дівчат:
Снятинський - Верховинський       31:7
Косівський - Коломийський           15:30
Переглядів: 372 | Додав: fartlek | Дата: 16.02.2016 | Коментарі (0)

Асоціація міні-футболу Косівського районуРезультати
9 тур.

І ліга спортивний майданчик  с. Косів                                    14 лютого 2016 р.

Переглядів: 354 | Додав: fartlek | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

5-6 лютого відбулися зональні змагання з волейболу серед школярів області. Змагання проводились у чотирьох зонах окремо серед юнаків та дівчат. Честь Косівського району вибороли дівчата Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст. та Рожнівський НВК серед юнаків.
Зональні змагання серед дівчат відбувалися у Рожнівському НВК "Гуцульщина". Тут у гостинних стінах зібралися чотири команди: Коломийський, Снятинський, Верховинськй та Косівський райони. Змагання проводяться за коловою системою. За жеребкування першими на волейбольну площадку помірятися силою вийшли Коломия та Снятин. Дуже напружена і драматична виявилася гра, і тільки в третій партії доля усміхнулася Коломийським волейболісткам  вигравши 2:1. У другій грі зустрілися господарі з волейболістами з Верховини. Демонструючи кращу технічну та
Переглядів: 390 | Додав: fartlek | Дата: 10.02.2016 | Коментарі (0)

Календар
9 тур.

Переглядів: 350 | Додав: fartlek | Дата: 10.02.2016 | Коментарі (0)

На базі тенісного клубу 10 лютого відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. У змаганнях узяло участь 13 команд.
серед юнаків місця розприділилися наступним чином:
1. Мельниченко А
ндрій (Косівська №2)
Переглядів: 577 | Додав: fartlek | Дата: 10.02.2016 | Коментарі (0)

3 січня у Косівські ЗОШ № 1 відбулися фінальні змагання серед юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів з волейболу у залік 23 спартакіади школярів Косівщини. У фіналі змагалися чотири команди дівчат та юнаків.