Результати
ігор Чемпіонату Косівського району з міні-футболу
(фут залу ) сезону 2015-2016 р.р.
ІV тур.
І ліга спортивний майданчик м. Косів 27 грудня 2015 р.
№ п/п ігор |
Початок ігор |
Команда |
Рахунок |
Команда |
1 |
10:00 |
Кобаки |
5 |
1 |
Підкова |
2 |
10:40 |
Кути «Хмарочос» |
4 |
0 |
Вербовець |
3 |
11:20 |
Слобідка |
1 |
8 |
«Кремінь» Пістинь |
4 |
12:00 |
Кобаки |
2 |
1 |
Старі Кути |
5 |
12:40 |
Кути «Хмарочос» |
2 |
5 |
«Кремінь» Пістинь |
6 |
13:20 |
Косів |
4 |
4 |
Підкова |
7 |
14:00 |
Слобідка |
2 |
9 |
Вербовець |
8 |
14:40 |
Косів |
7 |
6 |
Старі Кути |
ІІ ліга спортивний майданчик с. Старі Кути 27.12. 2015р.
№
п/п ігор |
Початок ігор |
Команда |
Рахунок |
Команда |
1 |
10:00 |
Соколівка |
4 |
0 |
Старі Кути ІІ |
2 |
10:40 |
Старі Кути ІІ |
3 |
6 |
Космач |
3 |
11:20 |
Космач |
3 |
10 |
Соколівка |
4 |
12:00 |
Шепіт |
0 |
2 |
Брустори |
5 |
12:40 |
Косів юнаки |
1 |
1 |
Шепіт |
6 |
13:20 |
Брустори |
1 |
4 |
Косів юнаки |
|
|
|
|
|
|
|
ІІ ліга спортивний майданчик с. Старий Косів 27.12. 2015р.
№
п/п ігор |
Початок ігор |
Команда |
Рахунок |
Команда |
1 |
10:00 |
Шешори ІІ |
2 |
2 |
Річка |
2 |
10:40 |
Річка |
10 |
1 |
Вербовець ІІ |
3 |
11:20 |
Вербовець ІІ |
0 |
10 |
Шешори ІІ |
4 |
12:00 |
Малий Рожен |
4 |
0 |
Хімчин |
5 |
12:40 |
Березів |
1 |
3 |
Малий Рожен |
6 |
13:20 |
Хімчин |
2 |
5 |
Березів |
7 |
14:00 |
Тюдів |
4 |
0 |
Смодна |
8 |
14:40 |
Трач |
3 |
3 |
Тюдів |
9 |
15:20 |
Смодна |
1 |
7 |
Трач |
Головний суддя змагань Ганущак Д.В.
Турнірна таблиця І ліги після ІV туру
місце |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
+/- |
Очки |
1 |
Кути «Хмарочос» |
8 |
6 |
1 |
1 |
32 |
19 |
13 |
19 |
2 |
"Кремінь" Пістинь |
6 |
6 |
|
|
29 |
7 |
22 |
18 |
3 |
Шешори |
6 |
5 |
|
1 |
24 |
14 |
10 |
15 |
4 |
Кобаки |
6 |
4 |
|
2 |
20 |
14 |
6 |
12 |
5 |
Вербовець |
6 |
3 |
|
3 |
20 |
15 |
5 |
9 |
6 |
Косів |
6 |
2 |
1 |
3 |
20 |
27 |
-7 |
7 |
7 |
Старі Кути |
6 |
2 |
|
4 |
26 |
19 |
7 |
6 |
8 |
Слобідка |
8 |
1 |
1 |
6 |
16 |
53 |
-37 |
4 |
9 |
Рожнів |
6 |
1 |
|
5 |
22 |
24 |
-2 |
3 |
10 |
Підкова |
6 |
|
1 |
5 |
12 |
29 |
-17 |
1 |
Турнірна таблиця ІІ ліги після ІV туру
місце |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
+/- |
Очки |
1 |
"Карпати" Шешори |
8 |
7 |
1 |
|
30 |
6 |
24 |
22 |
2 |
Малий Рожен |
8 |
7 |
1 |
|
39 |
14 |
25 |
22 |
3 |
Трач |
8 |
5 |
3 |
|
35 |
15 |
20 |
18 |
4 |
Річка |
8 |
5 |
1 |
2 |
37 |
18 |
19 |
16 |
5 |
Тюдів |
8 |
5 |
1 |
2 |
35 |
16 |
19 |
16 |
6 |
Березів |
8 |
5 |
|
3 |
30 |
18 |
12 |
15 |
7 |
Косів (юнаки) |
8 |
4 |
2 |
2 |
27 |
24 |
3 |
14 |
8 |
Шепіт |
8 |
3 |
1 |
4 |
23 |
22 |
1 |
10 |
9 |
Хімчин |
8 |
3 |
1 |
4 |
25 |
29 |
-4 |
10 |
10 |
Соколівка |
8 |
3 |
|
5 |
39 |
32 |
7 |
9 |
11 |
Космач |
8 |
3 |
|
5 |
20 |
33 |
-13 |
9 |
12 |
Брустори |
8 |
2 |
1 |
5 |
17 |
18 |
-1 |
7 |
13 |
Старі Кути ІІ |
8 |
2 |
|
6 |
20 |
25 |
-5 |
6 |
14 |
Смодна |
8 |
|
|
8 |
9 |
53 |
-44 |
0 |
15 |
Вербовець ІІ |
8 |
|
|
8 |
9 |
58 |
-49 |
0 |
Головний суддя змагань Ганущак Д.В.
|