Головна » 2015 » Грудень » 27 » Першість ДЮСШ з настільного тенісу присвячену до новорічних свят
22:18
Першість ДЮСШ з настільного тенісу присвячену до новорічних свят

27 грудня в клубі «Мала ракетка» був проведений Новорічний турнір з
настільного тенісу серед дітей 2006 року народження і молодших. В
цікавій безкомпромісній боротьбі перше місце серед дівчаток завоювала учениця 2-го класу Косівської ЗОШ Софійка Данилюк. Другу сходинку на цих змаганнях посіла учениця цієї ж школи Тетянка Прошук. Замкнула трійку призерів представниця Смоднянської початкової школи Анастасія Михлюк.
Не менш цікаво на турнірі проходили змагання і серед хлончиків. Проте, як виявилось , на даний час немає конкурентів у цьому виді спорту трьом братам Дідухів, представникам ЗОШ № 2 м.Косова. Пядестал пошани між
собою вони розділили таким чином переможцем стан Роман .друге місце посів Олег, бронзова медаль була вручена їхньому брату Оресту.