Головна » 2014 » Січень » 23 » Настільний теніс серед ЗОШ І-ІІ ст.
15:48
Настільний теніс серед ЗОШ І-ІІ ст.

Відбулися змагання з настільного тенісу у залік 21-х спортивних ігор школярів Косівщини серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. 22 січня 2014 р. у СК «Мала ракетка».

У змаганнях прийняло участь 7 команд. Серед юнаків не було рівного учню з Соколівської ЗОШ І-ІІ ст. – Мельничуку Назарію, друге місце виборов Тодорак Василь – Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст., а третє Риптик Роман – Черганівська ЗОШ І-ІІ ст. Серед дівчат в третє поспіль перемогла Дужак Уляна – Космач-Рушірська ЗОШ І-ІІ ст., друге місце посіла Рибенчук Іванна з  Яворів-Безульської ЗОШ І-ІІ ст., третє місце Мицканюк Мар’яна – Великорожинська ЗОШ І-ІІ ст. Усі переможці та призери були нагороджені грамотами відповідного ґатунку відділу освіти Косівської РДА.