Головна » 2015 » Листопад » 16 » Футбол серед ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів
16:57
Футбол серед ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів

17112015003Впродовж жовтня-листопада на Косівщині проводились районні зональні змагання з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та районні зональні змагання з міні-футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. Змагання, які відбулись в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», проводились окремо серед юнаків та дівчат за участі 18 шкільних футбольних команд ЗОШ І-ІІІ ст. та 18 шкільних футбольних команд ЗОШ І-ІІ ст.

17112015004У змаганнях серед юнаків до фіналу потрапили команди:

серед ЗОШ І-ІІІ ст. – Старокосівської, Пістинської, Кутської, Яворівської, Яблунівської шкіл та Рожнівського НВК;

серед ЗОШ І-ІІ ст. – Шешорської, Баня-Березівської, Рибненської, Соколівської та Акрешірської шкіл.

17112015005Право на звання кращих серед дівчат у фіналі відстоювали команди:

серед ЗОШ І-ІІІ ст. – Пістинської, Старокутської, Яблунівської шкіл та Річківського НВК;

серед ЗОШ І-ІІ ст. – Прокуравської, Лючанської та Снідавської шкіл.

Серед дівчачих команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. фінальні поєдинки проводились на міському стадіоні м. Косова. Не поступившись нікому із суперників, дівчата із Пістинської школи стали чемпіонами, на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялись футболістки із Яблунівської школи, третє місце вибороли спортсменки із Річки, обігравши суперниць із Старих Кутів.

17112015006Серед дівчачих команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. фінальні змагання відбувались на спортивному майданчику зі штучним покриттям біля Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Вперше золото здобула команда Снідавської школи, срібло у дівчат із Прокурави, бронзу отримали футболістки Лючанської школи.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Косівської райдержадміністрації.