Головна » 2014 » Лютий » 19 » Чемпіонат області з лижних перегонів серед учнів ДЮСШ
09:54
Чемпіонат області з лижних перегонів серед учнів ДЮСШ

Чемпіонат області з лижних перегонів серед ДЮСШ

7-9 лютого у с. Саджава, Богородчанського району проводився чемпіонат області з лижних перегонів серед учнів ДЮСШ (освіта). Усього у змаганнях прийняло 107 спортсменів з Богородячанської, Косівської, Яремчанської, Надвірнянської, Коломийської ДЮСШ. Особисто до змагань долучились Спортшкола з "Спартака"- Бугрівка та Рожнятівська "Колосівська" ДЮСШ.

Нашу ДЮСШ "Гірське орлятко" представляло 14 спортсменів. Золоті медалі здобули: Бабчук Роксолана, Долішня Назарій. Срібна медаль дісталась - Федорчук Ганні і бронзові медалі отримали - Стефурак Назар та Косовчич Роман.

У командному заліку наша ДЮСШ виборола ІІ місце поступившись тільки Богородчанській ДЮСШ.

Учнів до змагань готували тренера-викладачі: Мельничук Ю.М., Копчук В.Д., Габорак І.М., Михлюк О.Д.