Головна » 2014 » Вересень » 22 » Чемпіонат області з боротьби самбо
22:07
Чемпіонат області з боротьби самбо

2209201401212-13 вересня 2014 року на базі Надвірнянської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулись Чемпіонат  області з боротьби самбо

До участі у змаганнях заявились команди із Косова, Надвірної, Тисмениці, Коломиї, Рожнятова, Івано-Франківська та Калуша, загалом понад 150 спортсменів.
22092014013На борецькому килимі зав’язалась справжня боротьба за перемогу, в результаті якої Чемпіонами області у своїх вагових категоріях стали Ольга Матійчук та Василь Ониськів.
Другу сходинку п’єдесталу пошани у своїх вагових категоріях посіли Микола Линдюк та Анастасія Гипич.
Бронзовими призерами Чемпіонату області з боротьби самбо стали Вікторія Сусак, Леся Попович, Назарій Кравчук, Юрій Розьбіцький, Іванна Попадюк, Юрій Бербеничук та Валентина Микитин.
За підсумками Чемпіонату команда Косівського району посіла друге загальнокомандне місце.
Кубок області з боротьби самбо також порадував косів’ян своїми перемогами. 11 спортсменів-горян повернулись додому із бронзовими медалями, 6 спортсменів посіли п’яті місця, троє – сьомі місця, виборовши таким чином ІІ загальнокомандне місце.

Переглядів: 416 | Додав: fartlek | Рейтинг: 0.0/0